İş ve Günlük Yaşamda Yapay Zekada Uzmanlaşmak”


Tarafımızca 20 Şubat 2024 tarihinde düzenlenen yapay zeka eğitimi Grand Hyatt hotelde gerçekleştirilmiştir. : İş ve Günlük Yaşamda Yapay Zekada Uzmanlaşmak” konulu eğitim semineri hem profesyonel hem de kişisel alanlarımızda yapay zekadan faydalanma ve hayatımıza entegre etme yollarını ögrendiğimiz son derece faydalı bir çalışma olmuştur.
Minoredu, MinorVC, StartupTeknoloji, HyperGPT ve Devium’un kurucusu, yapay zeka alanında önemli bir isim olan İlker Elal’ın liderliğindeki seminer üyelerimizden büyük ilgi görmüştür. 20 Şubat tarihli YZ seminerimize ait paylaşımlar ilgili whats’up grubunda interktif olarak devam edecek olup, bu alandaki eğitim seminerlerimiz sektör/konu bazlı olarak bir takvim çerçevesinde sürecektir.
@Minoredu @ElalIker

The AI training organized by us on February 20, 2024 was held at the Grand Hyatt hotel: Mastering Artificial Intelligence in Business and Everyday Life” was a very useful training seminar where we learned how to benefit from and integrate artificial intelligence into our lives in both our professional and personal fields.
The seminar led by İlker Elal, founder of Minoredu, MinorVC, StartupTeknoloji, HyperGPT and Devium and an important name in the field of artificial intelligence, attracted great interest from our members. Our February 20th AI seminar will continue to be shared interactively in the relevant whats’up group, and our training seminars in this field will continue within the framework of a calendar based on sector / subject.